Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotogalerie Jumpingový speciál

9. 3. 2008
Závody jsou za námi a pomalu začínáme dávat dohromady fotky a snad i videa. Tímto prosíme všechny, kteří fotogtafovali, nebo natáčeli, kdyby byli tak laskaví a chtěli se podělit s ostatními, zda by nezaslali odkaz na mail (karolinka.e@seznam.cz) nebo se dohodli na způsobu předání CD. Případně rovnou napsali do komentáře pod touto stránkou.

První fotogalerie je DOKUMENTAČNÍ, jedná se o fotky hlavně z pořádání.

Konečně přidáváme i PARKURY, snad budou k užitku.

Jarda a Hanka nám dodali FOTKY závodníků 1 , FOTKY závodníků 2 , FOTKY z vyhlášení výsledků a ještě nějaké FOTKY dokumetační. Je jich spousta, takže jim moc děkujeme, a to nejen za celodenní mrznutí s foťákem v ruce.

 video. ze závodů
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Videa

(Karolína, 8. 4. 2008 12:38)

Omlouvám se za přepis. Zde bude k dispozici jen tento jeden sestřih. Pokud jste se v sestřihu našla, můžu Vám zaslat CD s veším celým během. Takže to mi kdyžtak napište mail na karolinka.e@seznam.cz

otazka

(kata-jessy, 6. 4. 2008 14:56)

kdy jsem date ostatni videa?

SUPER!!!!!!!

(Romana Fajmanová+Happy Chunky Foxy Fox, 1. 4. 2008 10:58)

Také bych se přimlouvala ještě k 1 letošním závodům, ty březnové opravdu neměly chybu. Perfektní organizace, (klobouk dolů před moderátorkou), super zázemí, bezva lidé, super ceny, snad nejlepší závody, co jsme kde byly....a perfektně a příjemně strávený den!

Perfektní závody

(Klára Žáková + Benny, 11. 3. 2008 9:36)

Závody byly super,perfektní zázemí,přijemní a ochotní lidé.Bylo by super kdyby jste uspořádali ještě jeden závod v tomto roce.
Klára Žáková + Benny

Nemělo to chybu!

(Jitka Lukeslová, 10. 3. 2008 12:46)

Sobotní závody byly díky organizátorům, sponzorům a příjemnému zázemí (bufet byl opravdu super) naším nezapomenutelným zážitkem. Všem moc děkujeme a těšíme se na další setkání. Rozhodně přijedeme na další závody, ikdyž to máme 160 km daleko. Jitka Lukeslová a Avi Cami (Kamilka)

Fakt super!!

(Eliška Naimová, 10. 3. 2008 12:30)

Dobrý den, zůčastnily jsme se Vašich závodů v sobotu. Chtěla bych dodatečně poděkovat všech organizátorům a pořadatelům( včetně super bufetu) za jejich obětavou práci s přípravou a průběhem závodů!! Byla tam skvělá atmosféra ceny úžasné, oheň v krbu a ten gulášek!! Ještě jednou díky!!Na příští závody určitě přijedem! Pozdavujte kocoura! Eliška Naimová