Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky Small

9. 3. 2008
Začátečníci Small Jumping
Pořadí Jméno Příjmení Jméno psa Čas 1.k Čas 2.k Celkem Chyby
1 Vandasová Nikola Cílinka 00:29,54 00:21,34 00:50,88 0
2 Kratinová Marcela Kiki 00:38,22 00:25,37 01:03,59 0
3 Matiašková Kateřina Jessy 00:38,76 00:23,31 01:02,07 10
4 Spoustová Michaela Ein 00:33,13 00:24,44 00:57,57 15
5 Musilová Jana Allan Canea Dandy 00:39,68 00:35,36 01:15,04 15
6 Čermáková Kateřina Scotty 01:17,97 00:47,71 02:05,68 15

Eckschlagerová Karolína Fífa (předskokan) 00:34,36 00:25,91 01:00,27 20
7 Naimová Eliška William Zlatý Krystal 00:48,09 00:52,25 01:40,34 35
8 Abrahamová Lucie Qája Jája Danja 00:55,64 00:42,25 01:37,89 55
9 Spoustová Michaela Vela 02:43,57 ??? DNF 60

















Závodníci Small Jumping
Pořadí Přijmení Jméno Jméno psa Čas 1.k Čas 2.k Celkem Chyby
1 Lukeslová Jitka Avi Cami  00:53,92 00:41,47 01:35,39 0
2
Kržová  Jitka Benny 01:14,33 00:41,34 01:55,67 10
3
Spoustová
Michaela
Edie
00:56,9400:35,69
00:56,94

00:56,94

00:56,94
01:32,63 30


4 Halířová  Jarmila Corrinka 01:20,66 00:46,62 02:07,28 35
5 Lehoczká Miriam Endy 01:01,16 00:45,69 01:46,85 40
6 Hellebrandová Pavla Pauly 01:42,62 01:19,75 03:02,37 45
7 Spoustová  Michaela Regon 00:41,70 DNF DNF 0
8 Halířová  Jarmila Sid DNF 00:46,62 DNF 0
9 Kavalírová Dana Babsi DNF 00:31,92 DNF 10
10 Rafajová  Karolina Jamal Black N. DNF 00:43,57 DNF 10
11 Eckschlager Tomáš Beruška Za Ml. DNF 00:44,67 DNF 10
12 Fričová Blanka Babette 01:05,52 DNF DNF 15
13 Vaverková  Petra Bart DNF DNF DNF
14 Holubová  Hana Filip DNF DNF DNF

Štěňátka S+M Jumping
Pořadí Přijmení Jméno Jméno psa Čas 1.k Čas 2.k Celkem Chyb
1 Horáčková Dana Sába 00:12,00 00:14,94 00:26,94 0
2 Bauerová Jana Paddy 00:22,19 00:24,59 00:46,78 15
3 Jeřábková Lucie Kiki 00:18,78 00:28,16 00:46,94 15
4 Ludvík Jiří Kenn 00:25,97 00:20,31 00:46,28 20

Paralelní závod Small
1. místo Horáčková Dana + Sába (jack russel terier)
2. místo Lehoczká Miriam + Endy
3.místo Hellebrandová Pavla + Pauly (kříženec, 15 let)

Speciální ceny:

Nejstarší veterán, cena Železářství Vacke: Pauly s Pavlou Hellebrandovou

Nejspěšnější vetarán/handicap Small: Kržová Jitka s Benny